Skocz do zawartości

Czym będzie Nodia i co będzie miała nowego?


Setops

Rekomendowane odpowiedzi

nodia s2 logo.png

 

SABAL (Właściciel) - Wiele osób mnie pyta, czym będzie Nodia i co będzie miała nowego, mówiłem to wiele razy ale przeważnie na streamie, dlatego wypiszę Wam co będzie motywem przewodnim tegoż serwera. Jeśli chodzi o Nowości to mamy nieograniczone możliwości, jeśli coś chcemy by było w Metinie to będzie i będzie to działać, farma to udowodniła. Dlatego pod tym względem nie mam żadnej konkurencji, bo nikt nie chce tak bardzo ryzykować
(bo przeważnie 95% tzw. techników nie ma dość umiejętności by daną rzecz zakodować, by działała i jakoś to wyglądało) Głównym motywem przewodnim będą słowa Hard i PvP, jeśli chodzi o harda to co jakiś czas Wam wypisuje zmiany dlatego pominę to w tym tekście i skupię się na PvP.



Co Planujemy wprowadzić : Systemy poprawiające imersje w PvP, mam na myśli :


stralka.png Pasek HP nad głowami przeciwników z innych królestw, gdy spadnie im HP poniżej 50%
stralka.png Różnego rodzaju Rangi PvP, które możecie włączyć przy nicku (zdobywane za osiągnięcia z aren)
stralka.png Ranking zabójstw na arenach, z tygodniowymi nagrodami (dostępne w grze)
stralka.png VoiceChat na cały serwer ale z myślą, że na arenie najbardziej się to sprawdzi
stralka.png Honorowe Zabójstwa, gdzie w czasie rzeczywistym będziecie widzieć na ekranie zmiany waszej rangi, ciężko mi jest to opisać jeśli ktoś nie grał w WoWa (honorable kills)

 
 
 

Systemy, które zrewolucjonizują całe PvP, które mamy w metinie :


stralka.pngSystem Kolejkowania, gdzie wchodzisz do Lobby, zapisujesz się, a gra szuka Ci aren, tak by jak najbardziej to zautomatyzować i nie szukać party na czacie (nawiązuje do szukania meczu w CS:GO)
stralka.png Dwie Areny (druga opcjonalna), jedna to Podbój (arathi basin z wowa) 16v16 a druga to Flagi 8v8 (CTF) Pierwsza arena polega na przejmowaniu 5 flag / punktów na arenie wielkości połowy m1, gdzie normalnie można wierzchowcami biegać, respy tylko na początku areny, każda przejęta flaga daje określoną ilość punktów, czym więcej ich mamy, tym szybciej lecą nam punkty drużynowe, po osiągnięciu odpowiedniej ilości arena się kończy, jeśli wygraliśmy otrzymujemy odpowiednie Punkty/Marki, które możemy wydać w specjalnym sklepie.
stralka.png Areny CTF nie będę komentował bo każdy wie na czym polega.
stralka.png Same areny będą podzielone na dwa przedziały 30-55Lv / 65-95Lv
stralka.png BattlePass (opcjonalne), swego rodzaju przepustka sezonowa, gdzie gracz ma do wykonania określoną ilość misji, za które dostaje pewne nagrody jak wierzchowce, kostiumy, zmianki, dodania itp (same wizualne itemy nie będą dostępne nigdzie indziej)
stralka.png Specjalny sklep za punkty z Aren, gdzie możecie się ubrać pod PvP (będą tam specjalne itemy PvP dla przedziału 30-55Lv), szkaty niektórych bossów, zmianki, dodania, jakieś kostiumy, no po prostu masa rzeczy. Jestem zdania by ludzie robili też "Dropy" pod areny PvP i sobie je ubierali, jestem przekonany, że taktyczne podejście do aren sprawi, że PvP w metinie przestanie być takie randomowe i nudne.
stralka.png Reasumując : same areny dużo wnoszą do metina, mamy plan na zrobienie jeszcze aren pod PvE, jak zbijanie drużynowe bossa na czas, czy coś w ten deseń, ale to pokaże przyszłość.
stralka.png  Kiedy start? Nie mam bladego pojęcia, nie mam presji i zbytnio konkurencji jeśli chodzi o tego typu serwery. A z reklamą nie będę miał zbytnio problemu, bo takie systemy same powodują hype na serwer.

 

belka nodia.png

nodia.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O Nas

Copyright Nodia.pl 2018 ©

Serwer Nodia, ambitny projekt z rozwiniętą rozgrywką.
Mówimy koniec słabym serwerom!
Uczciwe podejście do graczy to podstawa.

Facebook

×
×
  • Dodaj nową pozycję...