Skocz do zawartości

Setops

Community Manager

Ostatnia wygrana Setops w dniu 28 Maj

Użytkownicy przyznają Setops punkty reputacji!

Reputacja

471 Uzależniony

Informacje społecznościowe

O Setops

 • Tytuł
  ~Team Nodia~

Informacje

 • Zainteresowania
  Metin2 - Nodia.pl + Forum

Opis postaci

 • Poziom
  95
 • Nick w Grze
  Setops
 • Gildia
  Admin

Ostatnie wizyty

5684 wyświetleń profilu
 1. INFORMACJA ! Zaszła drobna zmiana w rozpisce na dzień 30-31 maja (Sobota / Niedziela). Pozdrawiamy, Zespół Nodia.
 2. Rozpiska eventów na (28.05 - 31.05 ). Wybaczcie, że rozpiska pojawiła się dopiero teraz. Następna rozpiska ukaże się w poniedziałek i będzie to już normalna rozpiska (na cały tydzień). Czwartek od Godziny 12:00 do 12:00 następnego dnia odbędzie się event "Wymiana Ksiąg KU" w Loterii u Wonda-Rim (Rynek) ↓ Piątek od Godziny 12:00 do 12:00 następnego dnia odbędzie się event Wymiana Kamoli, Dodań, Zmianek i Bodzi na Rangę u Wonda-Rim (Rynek) (Wyrabiacie kupon, klikacie na niego, czekacie, aż skończy się animacja.) (Jeśli nie chcecie czekać na koniec animacji, kliknijcie "x" w rogu, a przedmiot i tak dostaniecie). ↓ Sobota Pierwszy event "Szukanie GM" Z racji, iż na chwilę obecną macie dość eventu "Legendarne Zło" oraz ""Szkatułka Bossa", postanowiliśmy zrobić jakiś klasyczny evencik. W tym przypadku będzie to szukanie administratora po mapkach. (Będzie on pisał podpowiedzi na czacie, typu : Jest tu biało i ziiiimno. Brrrrrr) Event odbędzie się ok godziny 18:00 (Będą prawdopodobnie 3 rundy) Niedziela Pierwszy event "Zagadki na czacie" Event polega na tym, że administrator pisze na czacie jakąś zagadkę, a wy odpowiadacie. Osoba, która pierwsza poda prawidłową odpowiedź, wygrywa. Event odbędzie się ok godziny 18:00 * DODATKOWO * W Czwartek, Piątek oraz Sobotę Odbędzie się Event "Szkat. Blasku Księżyca" dla każdego królestwa. ↓ Czwartek - Dla Chunjo od 12:00 do 24:00 Piątek - Dla Shinsoo od 12:00 do 24:00 Sobota - Dla Jinno od 12:00 do 24:00 Życzymy miło spędzonych chwil. Pozdrawiamy, Zespół Nodia.
 3. Będzie event z kołem losu dla rybaków. ZUO na serwerze hard to słaby pomysł. Co do kilofów - będą zwiększone do +20 i będzie możliwość ich podbijania na farmie, na prywatnej mapie górniczej.
 4. Setops

  nie wiem co to

  Na ten moment możesz poprostu zrobić relog i to zniknie To wyskakuje tylko raz na jakiś czas
 5. Moim zdaniem nie ma sensu tak wszystkiego dawać do craftowania na miksturki peta i ułatwiać wbijanie peta, bo będzie to jeden z łatwiejszych systemów, a wymaxowanie peta miało być wpisane w te cięższe aspekty rozgrywki.
 6. W jakim sensie więcej rzeczy na raz? Nie rozumiem propozycji. Co demotywuje
×
×
 • Dodaj nową pozycję...