Skocz do zawartości

Voice Chat na Nodii


Setops

Rekomendowane odpowiedzi

nodia s2 logo.png

 

 

SABAL (Właściciel) - Jak już wielokrotnie mówiłem, możemy więcej i zawsze jeśli czymś się inspiruje to chciałbym by było to zrobione tip top i na poziomie.

 

 

VoiceChat na Nodii się pojawi i jak ja osobiście go widzę  - (jest to zarys, system mamy gotowy ale to jakie będą dostępne opcje powie nam Beta, podaje jedynie możliwości tego co możemy włączyć / wyłączyć w naszym systemie).
Problemem VoiceChatu moim zdaniem jest zbyt duża randomowość, typu wyzywanie od matek w m1, dlatego postawiłem bardziej na ogarnięty system, czyli :
stralka.png VoiceChat będzie wyłączony w M1 całkowicie
stralka.png Będzie Dostępny od 15 lvl
stralka.png Będzie zawsze działał w party (nieważne czy ktoś jest na innej mapie, channelu czy dungeonie), tu nie ma ograniczeń
stralka.png Będzie działał na całą gildie, tak jak by to był TeamSpeak3 / Discord, od razu po wejściu do gry możesz sobie pogadać z ziomalami (jeśli masz gildie)
stralka.png Będzie możliwość mutowania poszczególnych map / osób oraz wybranie trybu czy tylko pod gildie, tylko pod party, czy wszystko naraz
stralka.png Voice Chat będzie działał na mapie rybackiej oraz Systemie Aren.
stralka.png Voice Chat będzie miał 3 osobne przyciski typu "Push-to-Talk", tak by nie wprowadzać chaosu, podam przykład -  mamy party, ale nie chcemy by jakiś random poza tym party słyszał co tam sobie gadamy, tudzież w gildii. Moim zdaniem system jest metinowi potrzebny, ale nie widzę sensu by robić to tak ogólnie jak to ma się w tym momencie na innych serwerach, również musi być wybór co chcesz aktywować lub może w ogóle Ci się to nie podoba to po prostu sobie to wyłączysz.

 

belka nodia.png

 

voice chat.png

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O Nas

Copyright Nodia.pl 2018 ©

Serwer Nodia, ambitny projekt z rozwiniętą rozgrywką.
Mówimy koniec słabym serwerom!
Uczciwe podejście do graczy to podstawa.

Facebook

×
×
  • Dodaj nową pozycję...