Skocz do zawartości

Body 35 lvl Aura P +1kkk na koncie Polimorfia G6 30 lvl koń


Picolo

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Wojownik Body 35 lvl, 

Nazwa postaci: Picolo

Sposób zapłaty: PLN

Dodatkowe informacje: aura P, Poli g7, dowodzenie g9, kon 30 lvl, rybołóstwo 10  Ponad 1kkk yang na koncie i ciągle rośnie, eq widoczne na zdjęciach. Dużo dopalaczy, ulepek i ros. Postać jest zaślubiona z szamanką Smok 43 lvl sklille m5 i eq +12 int więc moge dorzucić buffa. 

 

https://imgur.com/a/T6BUsHp

 

CW: 250 zł

MP: 25 zł

KT:500 zł

 

Kontakt: Forum PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdziłem EQ przedstawione na screenie , yangi które są na koncie przewyższają wartość konta także sprzedaż postaci z taka ilością YANG na koncie nie będzie możliwe . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xPatryk napisał:

Kolego sprawdziłem EQ przedstawione na screenie , yangi które są na koncie przewyższają wartość konta także sprzedaż postaci z taka ilością YANG na koncie nie będzie możliwe . 

Nie rozumiem kolegi wyżej, co mają yangi na prywatnym koncie wspólnego z cena za postać, co tu się odpierdala na tym serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tosuke napisał:

Nie rozumiem kolegi wyżej, co mają yangi na prywatnym koncie wspólnego z cena za postać, co tu się odpierdala na tym serwerze 

Od zawsze było tak ze yangi nie mogą przewyższać wartości konta.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa powiedz mi człowieku skąd ty wiesz ile dla kogo jest wart dany item? Bóg serwera kalkultor się znalazł, oferuje 1.5kkk za samą broń 🔫 masakra jakaś, kto wam daje wytyczne, was tak boli prawda że bana 4ever dostałem na chatboxie, ale jak to mówią ludzie progresu, cały czas do przodu, jeden w przód, dwa w tył  

Edytowane przez Tosuke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tosuke napisał:

Aa powiedz mi człowieku skąd ty wiesz ile dla kogo jest wart dany item? Bóg serwera kalkultor się znalazł, oferuje 1.5kkk za samą broń 🔫 masakra jakaś, kto wam daje wytyczne, was tak boli prawda że bana 4ever dostałem na chatboxie, ale jak to mówią ludzie progresu, cały czas do przodu, jeden w przód, dwa w tył  

Prawda boli ? ale co mnie interesuje kolego twój ban na SB ? 

Wytłumaczyłem koledze co może zrobić w takiej sytuacji na pw :)
To jest chyba logiczne ze nie można sprzedawać postaci , jeszcze np tak niski lvl z taka ilością yang na koncie . Nie będę się z tobą kłócił pod postem wiec już nie komentuj nie potrzebnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O Nas

Copyright Nodia.pl 2018 ©

Serwer Nodia, ambitny projekt z rozwiniętą rozgrywką.
Mówimy koniec słabym serwerom!
Uczciwe podejście do graczy to podstawa.

Facebook

×
×
  • Dodaj nową pozycję...