Skocz do zawartości

Body 50 Smocza +9 2k/30 2x kd+4/rib+9 sr 35 moba/smierci+4/ebo+9 20/20/10/6 full is + szaman lvl 40


Razaah

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
mam na sprzedaż woja 48lvl body z następującym eq:
WOJ.png
(przepraszam, że nieprzycięte)
Jak widać, jest tam ribek +9 sr 35 z kd moba +4, ebo +9 20/20/10/6, smocza +9 2kpż/30 atk z kd defa +4 i uchyłki +4 i kilka innych rzeczy. Na tym koncie praktycznie od początku serwera został kupiony full is, po darmowym okresie VIP, został on przedłużony na kolejny miesiąc. Dorzucam konto z szamanem lvl 40 pomoc smoka i błogo na M.

Zrobione wszystkie questy poza biologiem. Aura i berek m1.

Myślę, że o niczym nie zapomniałem, w razie czego śmiało pytajcie.
Oczywiście jest możliwość sprzedaży poprzez allegro.

WAŻNE:

Wystawiałem to konto niedawno i odwołałem sprzedaż, ponieważ postanowiłem jednak pomęczyć się z wrzuceniem moba do riba, defa i uchylki do smoczej ,wywaleniem tygry+9 i zrobieniem smoczej i udało się (nie polecam nikomu podobnej męczarni - kupujcie gotowce xD), co za tym idzie, muszę wystawić woja jeszcze raz. 
Nie mam zamiaru tym razem dokonywać na koncie żadnych zmian, zapraszam serdecznie do kupna.
Cena minimalna to 270 zł. Zrobienie tego eq, a zwłaszcza smoczej kosztowało mnie dużo i nie sprzedam konta za mniej, nie będę wdawał się w dyskusje na temat ceny. Nikogo nie zmuszam. Wiem tylko, że obecne eq woja wystarczy luźniutko do stalki.

EDIT: woj ma 50lvl a do riba wrzuciłem kd śmierci +4

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Razaah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O Nas

Copyright Nodia.pl 2018 ©

Serwer Nodia, ambitny projekt z rozwiniętą rozgrywką.
Mówimy koniec słabym serwerom!
Uczciwe podejście do graczy to podstawa.

Facebook

×
×
  • Dodaj nową pozycję...